Taneční škola Let´s dance
"Tancuj pro radost"

standardní a latinsko-americké tance, taneční kurzy, tábory, soustředění, ...

Co je nového

Tábory, soustředění

Kurzy

Fotogalerie

Shop

Kontakt

© 2019-2020 Petr Svěcený, TŠ Let´s dance
Tábory, soustředění:

ART CAMP - Podzimní taneční tábor 2020 Nová Paka

Termín:

středa 28.10.2020 odjezd vlakem z Poděbrad v 8:02 h
pátek 30.10.2020 příjezd vlakem do Poděbrad v 15:52 h

Cena: 1100,- Kč

Podzimní taneční tábor pro chlapce a děvčata ve věku od 4 do 18 let. Děti se zdokonalí v latinsko-amerických a standardních tancích, navíc mají možnost zkusit i jiné taneční styly jako je např. hip hop, dance hall, street, poppin, lockin, house dance..., pro zájemce je opět připravena výtvarná činnost, kreslení nebo jóga. Kromě vzdělávacího programu si děti užijí plno táborových her, výlety, dětské hřiště přímo v areálu nebo návštěvu několik metrů vzdáleného krytého bazénu s atrakcemi.

Pro pokročilé dětské a juniorské taneční páry (vč. dívčích) i pro sólo tanečníky, kteří se účastní tanečních soutěží hobby a soutěží výkonnostní třídy E, D bude vyhrazen čas na intenzivní nebo individuální trénink.

V ceně je započítáno ubytování v DDM Nová Paka (nutný vlastní spacák), celodenní stravování včetně pitného režimu, taneční sál, kurzovné, vstupné (např. bazén), celodenní dozor.

Bližší pokyny a informace obdržíte  po termínu odevzdání vyplněných přihlášek, nebo na adrese: Petr Svěcený, Vrbice 69, 289 04 Opočnice, telefon: 602238029, www.tsld.cz, www.facebook.com/TanecniSkolaLetsDance (zde se můžete podívat na fotografie našich táborů).

Informace a bezinfekčnost [pdf]

Platba
  • převodem na účet číslo 102974594/0300, do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte, jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez teček DDMMRRRR
  • hotově např. na tréninku proti vystavení dokladu o zaplacení
  • na fakturu např. při úhradě pobytu zaměstnavatelem; v tomto případě nám sdělte fakturační údaje

Přihlásit