Taneční škola Let´s dance
"Tancuj pro radost"

standardní a latinsko-americké tance, taneční kurzy, tábory, soustředění, ...

Co je nového

Tábory, soustředění

Kurzy

Fotogalerie

Shop

Kontakt

© 2019-2020 Petr Svěcený, TŠ Let´s dance
Tábory, soustředění:

>> ART CAMP 2021 - Teplice nad Metují, Nová Paka
>> Letní naučné kempy 2021

ART CAMP - Letní taneční tábory 2021 Nová Paka a Teplice nad Metují

Termíny:

A: So 31.7. - So 7.8.2021, Teplice nad Metují – TJ Slavoj, cena 3400,- Kč (A+B 6400,-Kč)
(soustředění pro taneční páry, i dívčí + taneční tábor pro děti 5 – 18 let určen i pro úplné nováčky)

B: So 7.8. - So 14.8.2021, Teplice nad Metují – TJ Slavoj, cena 3400,- Kč (A+B 6400,-Kč)
(soustředění pro taneční páry, i dívčí + taneční tábor pro děti 5 – 18 let určen i pro úplné nováčky)

C: So 31.7. - So 14.8.2021, Teplice nad Metují – TJ Slavoj, cena 6400,- Kč (A+B)

D: So 14.8. - So 19.8.2021, Teplice n. M. – TJ Slavoj nebo Penzion Metuje, cena 3400,- Kč
(soustředění pro mírně pokročilé a pokročilé taneční páry, juniorské, mládež, hlavní a senioři; ubytování za příplatek 540,- Kč/den v Penzionu Metuje)

E: Ne 18.7. - Pá 23.7.2021, Nová Paka – DDM Stonožka, cena: 2600,- Kč
(letní tábor pro děti 4 – 8 let, po dohodě i starší)

Program:
1. tábor A,B, C, E – latinsko-americké a standardní tance – technika, nové sestavy, táborové hry, soutěže venku nebo v klubovně, výlety, DVD, XBox, koupaliště, navíc možnosti: jóga, kreslení, tvořivé dílny - ABCDE)
2. D - soustředění – technika standardních a latinsko-amerických tanců, nové figury a jejich technika, idividuální tréninky...

Bližší pokyny a informace obdržíte  po odevzdání vyplněných přihlášek, nebo na adrese: Petr Svěcený, Vrbice 69, 289 04 Opočnice, telefon: 602 238 029, www.tsld.cz, www.facebook.com/TanecniSkolaLetsDance (zde se můžete podívat na fotografie našich táborů).

Informace a bezinfekčnost [pdf]

Čestné prohlášení [pdf]

Informace a aktuální obsazenost

Platba
  • převodem na účet číslo 102974594/0300, do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte, jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez teček DDMMRRRR
  • hotově např. na tréninku proti vystavení dokladu o zaplacení
  • na fakturu např. při úhradě pobytu zaměstnavatelem; v tomto případě nám sdělte fakturační údaje

PřihlásitLetní naučné kempy 2021 - Dětenice a Vrbice

[aktualizace 8.5.] Taneční škola Let´s dance ve spolupráci se ZŠ a MŠ Dětenice, MAS - Otevřené zahrady Jičínska a MŠMT pořádá dva Letní naučné kempy zaměřené na snižování negativních dopadů pandemie COVID 19 na děti, které ve školním roce 2020/2021 plnily povinnou školní docházku. Oba kempy jsou realizovány formou příměstských táborů s možností přespávání. Veškeré náklady jsou hrazeny z prostředků MŠMT, děti mají tyto kempy zdarma.

Zaměření bude především na obnovení a posílení sociálních vztahů a spolupráce mezi vrstevníky a posílení zájmu dětí o výuku. Naším hlavním cílem je podpořit duševní pohodu a duševní zdraví dětí.

Termíny:

Po 12.7.- Pá 16.7.2021, Dětenice
  • ZŠ Dětenice, škola s velkou zahradou a s dětským hřištěm. Učení proběhne v učebních prostorech, když bude teorie, ale i venku, když bude praktická výuka. Možnost využití dataprojektoru. Na zahradě školy je i venkovní sezení pro učení. Pohybové aktivity budou v tělocvičně nebo venku, aby byly děti na čerstvém vzduchu. Pokud bude hezky, budeme hrát na zahradě mnoho táborových her, které pomohou dětem opět se socializovat. Jsme zvyklí hrát hry a dělat program i ve vnitřních prostorách (tělocvična), pokud by nebylo hezké počasí. Na konci pobytu děláme táborák, kde jsme všichni spolu u ohně a třeba si zahrajeme nějaké hry. Opět to krásně pomůže spojit děti dohromady. Na svačiny a obědy budeme chodit do jídelny, kde nám bude podávána zdravá a výživná strava plus pitný režim. Škola má své sociální zařízení.


So 21.8.- St 25.8.2021, Vrbice u Poděbrad
  • Kulturní dům, Vrbice u Poděbrad. Nově zrekonstruovaný se zahradou a terasou. Možnost použití dataprojektoru na plátno v sále. Kulturní dům má učební prostory (teoretická výuka). Je možnost i učení venku na terase, kde jsou lavice se stoly a praktická výuka venku. Pohybové aktivity budou v sále nebo venku, aby byly děti co nejvíce na čerstvém vzduchu. Pokud bude hezky, budeme hrát na zahradě mnoho táborových her, které pomohou dětem opět se socializovat. Jsme zvyklí hrát hry a dělat program i ve vnitřních prostorách (sál), pokud by nebylo hezké počasí. Na konci pobytu děláme táborák, kde jsme všichni spolu u ohně a třeba si zahrajeme nějaké hry. Opět to krásně pomůže spojit děti dohromady. Na svačiny a obědy je v kulturním domě vyhrazena jedna místnost se stoly a židlemi. Kulturní dům má svoji kuchyň, šatnu a sociální zařízení. V obci je dětské hřiště a přírodní koupaliště.

POPIS AKTIVIT

Hodiny anglického jazyka zábavnou formou, poslech naučné hudby s anglickým textem pro děti i s obrázky, práce ve skupinách, konverzace v anglickém jazyce, základní i pokročilejší výrazy a fráze.

Matematika hrou, počítání ve skupinách, ale i samostatně, počítání zábavnou verzí pomocí matematických her, matematika i neformální formou vzdělání, děti se naučí spolupracovat.

Latinsko-americké a standartní tance v párech, děti se naučí základy tanečních kroků ale i pokročilejší variace, zároveň se naučí komunikaci v páru, umění kompromisu a domluvě mezi sebou plus získají fyzickou kondici.

Jóga je skvělá především pro zlepšení soustředění. Není to ale její jediná skvělá vlastnost. Dětem se také zlepší flexibilita, fyzická kondice, rovnováha a také se blíže spojí se svým tělem a duší, což vede k sebelásce a vedení zdravějšího životního stylu.

Kreslení a různé výtvarné tvoření dovede děti k otevření a poté rozvíjení jejich přirozené kreativity, která se může promítnout i v jejich každodenním životě. Je také zapotřebí uvolnit jejich ruce a zápěstí, aby i malba či kresba vypadala uvolněně, což jim později velmi pomůže při psaní.

Dále…… táborové hry, výlety, koupaliště, bazény, návštěva zámku, táborák a mnoho zábavy

Informace a bezinfekčnost [pdf]

Čestné prohlášení [pdf]

Dotazy a bližší informace: 602 238 029, svecenyp@seznam.cz

Přihlásit