Taneční škola Let´s dance
"Tancuj pro radost"

standardní a latinsko-americké tance, taneční kurzy, tábory, soustředění, ...

Co je nového

Tábory, soustředění

Kurzy

Fotogalerie

Shop

Kontakt

© 2019-2020 Petr Svěcený, TŠ Let´s dance
Kurzy:

Taneční kurz pro mládež - podzim 2021

Základní taneční kurz je veden moderním způsobem a je určen pro mládež ve věku od 15 let (příp. od 14 let). Absolventi kurzu umí min. 13 klasických tanců podle nejnovějších trendů včetně několika základních figur, seznámí se se základními pravidly chování ve společnosti. Do výuky je zařazeno i několik soutěží a speciální lekce ve stylu 60. nebo 80. let.
S jednou gardenkou je vstup zdarma pro jednu osobu (doprovod) na všechny lekce tanečních včetně prodloužených a věnečku.
Vstup na všechny lekce je výhradně ve společenském oblečení (kurzisté – pánové mj. bílé rukavičky, motýlka nebo kravatu, spol. oblek a obuv; dámy sukně + halenka nebo spol. šaty). Vstup ve spol. oblečení je i pro rodiče a hosty!
Hudební doprovod: reprodukovaná hudba.
Naši žáci mají možnost přihlásit se po ukončení základního kurzu do pokračovacích tanečních, účastnit se MČR ktg. E i dalších akcí, které naše taneční škola pořádá.
Přihlašujte se, prosím, pomocí naší online přihlášky níže, v případě jakýchkoliv dotazů pište nebo volejte. Kurz bude otevřen pro min. 8 tanečních párů. Pokyny k platbě a bližší informace Vám pošleme na Vámi uvedený e-mail po termínu odevzdání přihlášek.

Taneční kurz Kouřim - pátek (většinou prodloužené od 20 h), sobota (většinou 12 - 14:30 h) od září do prosince 2021 - rozvrh hodin bude upřesněn podle toho, jak se bude vyvíjet situace. Do kapacity sálu by se měli vejít i lonští kurzisté.

Taneční kurz Rožďalovice - pátek (většinou od 18 h), sobota (většinou odpoledne nebo večer) od září do prosince 2021 - rozvrh hodin bude upřesněn podle toho, jak se bude vyvíjet situace. Do kapacity sálu by se měli vejít i lonští kurzisté.

Taneční kurz Pečky - pravděpodobně sobota (dva kurzy) - přihlášky, přesný rozvrh hodin vč. prodloužených a závěrečného věnečku i další informace o těchto kurzech se dozvíte v Kulturním středisku Pečky, tel. 721 876 575, 606 506 858

Přihlásit